Про організацію

Тернопільська Міська Молодіжна Громадська Організація "Файне місто" є однією із найактивніших організацій у тернопільській області, у своїй діяльності ми обираємо напрямки дотичні до інтересів сучасної молоді. Одним із наших принципів є не залишатись осторонь від будь-яких процесів, що відбуваються у рідному місті.
Наша мета: Розвиток молодіжного середовища через активізацію молоді у містах для розбудови нового, свідомого громадянського українського суспільства.
 Власним прикладом ми відкрито заявляємо, що молодь є рушійною силою у вирішенні глобальних проблем суспільства, адже саме молоде покоління сприяння позитивним перетворенням та поширенню прогресивних ідей. Кожний учасник "Файного міста" є важливою ланкою у цілісній стркутурі організації у звязку з цим на постійні основі проводяться тренінги та семінари задля підвищення професійного та кваліфікаційного рівння, та разом з тим використовується особистий підхід з метою сприяти розвитку кожного індивідуума, адже тільки так можна досягти високого рівння організаційної спроможності.
За період діяльності організація "Файне місто" ініціювала проведення успішних заходів різноманітного характеру, що дозволили досягти значних перетворень у суспільстві та показати мешканцям міста існуючі проблеми та шляхи їх вирішення. До вашої уваги перелік проведених заходів (даний перелік не є вичерпним)
1) «Подаруй радість дітям» - розважала програма для дітей
2) FREEDOM FEST - благодійний концерту, збір коштів, одягу та іграшків для сиріт
3) Зробимо Тернопіль чистим - прибирання парків Тернополя
4) WaterKill - проведення розважальної гри для молоді
5) Створення коаліції "За прозорі вибори"
6) I Всеукраїнська Модель Верховної Ради України
7) "LoveQuest" - квест для закоханих
8) Тетянин день - проведення дискотеки та конкурсів для молоді
9) Презерватизація - превернення до суспільної проблеми ВІЛ Снід, Гепатит та венеричних захворювань
10) Школа громадської активності - проведення тренінгів для студентів
11) Студреспубліка 2012 - що має на меті сформувати та підготувати молодь до дорослого життя; розвиток студентського самоврядування та активності; налагодження ефективної співпраці з студентством України і світу.
12) Free Art Festival - мистецький фестиваль

Немає коментарів:

Дописати коментар

Учасники